İMTEX İş Elbiseleri  2006  yılında iş elbiseleri , promosyon alanındaki ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler getirmek amacı ile öncelikli olarak işçi güvenliğini slogan kabul ederek kurulmuştur.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir.

Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Büyük, küçük, sipariş ayırmadan, siparişlerinizi kendi imalat ünitelerimizde, her aşamasında titizlikle hazırlayıp sizlere zamanında sunmaktayız..Unutmayın ki; hizmet kalitenin anahtarıdır.

 

 Kendi alanında uzman personelimizle, firmanıza özel elbise tasarımları veya sizin seçtiğiniz herhangi bir ürünün model çalışmasını yapıp size sunabilmekteyiz.

 

Alpaka kumaş üretimi kendimize ait olup kaliteli ve ekonomik fiyatlara ürün yapmaktayız.


İMTEX İş Elbiseleri: İşçi Güvenliği olarak iş elbiseleri, ve tekstil alanında kendi ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerle faaliyet göstermekteyiz.

 

Ürün yelpazemiz iş elbisesinden üniformaya, endüstriyel giyimden ateşe dayanıklı kıyafetlere, hastane kıyafetlerinden restaurant üniformalarına, gömlekten kabana, Promosyon ve birçok ürün  içermektedir...

 

Mutlaka bizden teklif alın kaliteyi ve ekonomiyi yakalayın… Bütün talepleriniz ve sorularınız için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz…